Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Twarda 18 Warszawa

Mapa

725 300...

725 300 600

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości gruntowe

www.axiimmo.com

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych takich jak magazyny, centra logistyczne i hale produkcyjne, centra danych, BTS i BTO, SBU, SME, biura, grunty inwestycyjne, PRS oraz doradztwo inwestycyjne. Doradzamy przy wynajmie i sprzedaży tego rodzaju nieruchomości, zarządzaniu i wycenach.
Biura AXI IMMO znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku.
W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group współpracuje z Carter Jonas, PRAXI VALUATIONS oraz IRELS, zaś nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR oraz RICS. Jesteśmy także członkiem stowarzyszenia PINK Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

18

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

9 984 €3 200 m² 3,12 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia logistyczna z dostosowaniem pod produkcję. Metraż proponowanej powierzchni to ok. 3000 mkw. pow....

Szczegóły ogłoszenia

60 190 €13 000 m² 4,63 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz moduł magazynowo - produkcyjny w Katowicach o metrażu ok. 13 000 mkw. Jest również możliwość wynajęcia mniejszej...

Szczegóły ogłoszenia

21 375 €4 500 m² 4,75 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 4500 mkw. w Zabrzu, z możliwością prowadzenia operacji produkcyjnych. Jest...

Szczegóły ogłoszenia

31 500 €7 000 m² 4,50 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 7 0000 mkw. Do...

Szczegóły ogłoszenia

7 085 €1 446 m² 4,90 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Lokalizacja: powierzchnia produkcyjno - magazynowa / magazyn położony jest...

Szczegóły ogłoszenia

7 925 €2 500 m² 3,17 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny obiekt magazynowy wysokiego składowania zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

12 500 €5 000 m² 2,50 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nieruchomość zlokalizowana w województwie lubuskim,...

Szczegóły ogłoszenia

15 300 €3 399 m² 4,50 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3399 mkw w parku logistycznym...

Szczegóły ogłoszenia

9 404 €2 351 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pow. magazynowa 2 351m2 w parku magazynowym...

Szczegóły ogłoszenia

39 662 €5 666 m² 7 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do Wynajmu Nowoczesnej Powierzchni Magazynowej...

Szczegóły ogłoszenia

42 680 €9 700 m² 4,40 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do podnajmu oferowana jest funkcjonalna powierzchnia magazynowa...

Szczegóły ogłoszenia

30 500 €10 000 m² 3,05 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 10 000 m2 w nowoczesnym parku...

Szczegóły ogłoszenia

10 798 €2 713 m² 3,98 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni 2 713 m w Warszawie. Obiekt położony w miejskiej lokalizacji z doskonałym...

Szczegóły ogłoszenia

39 285 €9 353,62 m² 4,20 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny...

Szczegóły ogłoszenia

19 266 €4 056 m² 4,75 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny, nowobudowany magazyn 4 056 mkw klasy A zlokalizowany na...

Szczegóły ogłoszenia

8 479 €1 614 m² 5,25 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy magazyn z możliwością produkcji do wynajęcia od zaraz Do...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 €2 500 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony blisko zjazdu z drogi ekspresowej S11...

Szczegóły ogłoszenia

8 253 €1 310 m² 6,30 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z pomieszczeniem biurowo-socjalnym...

Szczegóły ogłoszenia

6 683 €1 630 m² 4,10 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa klasy A zlokalizowana...

Szczegóły ogłoszenia

10 800 €3 000 m² 3,60 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim...

Szczegóły ogłoszenia

55 395 €15 827 m² 3,50 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem 15 827 m powierzchni magazynowej z doskonałym...

Szczegóły ogłoszenia

42 000 €12 000 m² 3,50 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn klasy A 12 000 m2 do wynajęcia w Kożuchowie,...

Szczegóły ogłoszenia

23 720 €3 765 m² 6,30 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia miejski magazyn o powierzchni 3 765 mkw, dostosowany do...

Szczegóły ogłoszenia

18 039 €6 681 m² 2,70 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem hala z chłodnią i mroźnią w Błoniu...

Szczegóły ogłoszenia

26 179 €5 570 m² 4,70 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny, nowobudowany magazyn 5 570 mkw klasy A zlokalizowany na...

Szczegóły ogłoszenia

26 800 €6 700 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Możliwy najem na krótki termin Do wynajęcia powierzchnia ok. 6 700 m2 dla...

Szczegóły ogłoszenia

27 540 €6 885 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o pow. 6 885 m2 zlokalizowany na południowy...

Szczegóły ogłoszenia

21 280 €6 650 m² 3,20 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn przystosowany do prowadzenia produkcji o powierzchni ok 6650 mkw wraz z powierzchnią biurową ok 200 mkw. Magazyn zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Na wynajem magazyn Rzgów obok Łodzi (łódź tylko 2,9 km) o całkowitej powierzchni 13 0045 m, który posiada wydzielone pomieszczenia...

Szczegóły ogłoszenia

8 832 €2 400 m² 3,68 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala/magazyn klasy A - nowoczesny i energooszczędny -...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w Skawinie przy A4. Dostępne...

Szczegóły ogłoszenia

50 851 zł3 567 m² 14,26 zł/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn 3 567 mkw., hala znajduje się blisko Portu,...

Szczegóły ogłoszenia

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej...

Szczegóły ogłoszenia

11 075 €3 210 m² 3,45 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 3 210 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu...

Szczegóły ogłoszenia

55 909 zł3 400 m² 16,44 zł/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia - MDC2 Gdańsk Koszwały Powierzchnia: ok. 3 400 m Czynsz: od ok. 3,75 eur/m Warunki najmu są elastyczne i zależne od...

Szczegóły ogłoszenia

61 372 zł4 444 m² 13,81 zł/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 4 444 m, w cenie ok. 3,25 eur/m. Koszt wynajmu...

Szczegóły ogłoszenia

90 124 €22 531 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna do wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna klasy A do wynajęcia,...

Szczegóły ogłoszenia

22 680 €5 670 m² 4 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn o wielkości 5 670 m2...

Szczegóły ogłoszenia

44 550 €13 500 m² 3,30 €/m²

AXI IMMO Group

AXI IMMO Group

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł produkcyjno-magazynowy w Dąbrowie Górniczej, od zaraz. Powierzchnia proponowanego magazynu wynosi ok. 13,500 mkw., wraz...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij